Δ.Σ. Παραρτημάτων

Εκτύπωση

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
2. ΜΑΜΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
4. ΝΤΑΛΙΑΠΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
5. ΣΚΙΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΡΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
2. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 
2. ΒΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
3. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
5. ΠΛΕΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΡΤΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
4. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
5. ΡΟΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΤΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 
2. ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
3. ΣΑΜΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
4. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
5. ΜΠΑΧΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 
2. ΠΟΛΙΤΗ ΣΟΦΙΑ
3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
2. ΝΤΙΤΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3. ΚΑΠΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ
4. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΣΜΑΡΩ
3. ΤΙΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΜΕΝΤΕΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ
2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
3. ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
3. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΦΕΤΒΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
2. ΠΑΤΡΙΚΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ
3. ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΚΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  
2. ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΧΑΡΙΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4. ΔΑΡΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
5. ΔΑΡΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

1. ΑΠΟΣΠΟΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 
2. ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
3. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ

1. ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 
2. ΚΥΡΑΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ
3. ΜΑΝΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

1. ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1. ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
2. ΠΑΣΧΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
3. ΟΥΖΟΥΝΑΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
4. ΛΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
5. ΠΟΛΙΟΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
6. ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Αφίσες

Ημερολόγιο

Τον προηγούμενο μήνα Μαίος 2021 Τον επόμενο μήνα
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
week 17 1 2
week 18 3 4 5 6 7 8 9
week 19 10 11 12 13 14 15 16
week 20 17 18 19 20 21 22 23
week 21 24 25 26 27 28 29 30
week 22 31

Μετάφραση της σελίδας


Στοιχεία επικοινωνίας

 

Σωκράτους 51 - 2ος Όροφος

Αθήνα

Τ.Κ. 10552

 

Τηλέφωνο: 2105229813

Fax: 2105229813

E-mail: sesem  otenet.gr