Δ.Σ. Παραρτημάτων

Εκτύπωση

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΜΑΜΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (Επικεφαλής)
2. ΜΠΑΡΧΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
4. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΧΜΕΤ
5. ΣΤΥΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Επικεφαλής)
2. ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ
3. ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4. ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (Επικεφαλής)
2. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
4. ΒΑΪΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
5. ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΡΤΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Επικεφαλής)
2. ΠΗΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
3. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
5. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΤΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (Επικεφαλής)
2. ΣΑΜΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
3. ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
4. ΜΠΑΧΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
5. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (Επικεφαλής)
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
3. ΠΟΛΙΤΗ ΣΟΦΙΑ
4. ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Επικεφαλής)
2. ΚΑΛΗ ΘΩΜΑΗ
3. ΓΑΓΑΤΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
4. ΚΑΠΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (Επικεφαλής)
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΣΜΑΡΩ
3. ΤΙΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΔΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Επικεφαλής)
2. ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗ
3. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
4. ΒΑΒΛΙΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5. ΣΠΥΡΙΔΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΣΟΦΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Επικεφαλής)
2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΠΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΘΕΟΛΟΓΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (Επικεφαλής)
2. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΜΟΥΦΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (Επικεφαλής)
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
3. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΦΕΤΒΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Επικεφαλής)
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ
3. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5. ΠΑΤΡΙΚΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ
6. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΚΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  (Επικεφαλής)
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
3. ΧΑΡΙΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4. ΑΜΠΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
5. ΔΑΡΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΑΠΟΣΠΟΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (Επικεφαλής)
ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ

ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (Επικεφαλής)
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Αφίσες

Μετάφραση της σελίδας


Στοιχεία επικοινωνίας

 

Σωκράτους 51 - 2ος Όροφος

Αθήνα

Τ.Κ. 10552

 

Τηλέφωνο: 2105229813

Fax: 2105229813

E-mail: sesem  otenet.gr