Δελτίο Τύπου για την εκλογή Οργάνων πανελλαδικά των Παραρτημάτων του Σωματείου

Εκτύπωση

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Με πολύ μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκαν οι αρχαιρεσίες στο Σωματείο μας για την ανάδειξη νέων οργάνων διοίκησης. Για ακόμη μια φορά, οι εργαζόμενοι στην ΚΑΡΦΟΥΡ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, έδειξαν την απόλυτη εμπιστοσύνη τους  προς το Σωματείο τους και το ανέδειξαν και αυτή την φορά μοναδικό εκφραστή των ταξικών τους συμφερόντων.

Η όλη αγωνιστική του στάση  απέναντι στα προβλήματά των εργαζομένων το προηγούμενο διάστημα, η καθημερινή του παρουσία στους χώρους εργασίας, οι άμεσες παρεμβάσεις του στην αντιμετώπιση καθημερινών προβλημάτων των εργαζομένων, οι αγωνιστικές του παρεμβάσεις στα γενικότερα προβλήματα του κλάδου, η έμπρακτη αγωνιστική αλληλεγγύη του σε κάθε εργαζόμενο που την είχε ανάγκη, καθώς και η αταλάντευτη ταξική του κατεύθυνση στο πλευρό του Πανεργατικού Αγωνιστικού Μετώπου, δημιούργησαν τις προϋποθέσεις να συσπειρωθεί η μεγάλη πλειοψηφία των συναδέλφων γύρω από αυτό, να αυξηθούν σχεδόν κατά 50% οι εργαζόμενοι που συμμετείχαν στις εκλογές αυτές, να αυξηθούν σημαντικά οι αντιπρόσωποι σε Εργατικά Κέντρα και Ο.Ι.Υ.Ε., να δημιουργηθούν σε ακόμη περισσότερους Νομούς Παραρτήματα και Σωματειακές Επιτροπές, αλλά πάνω απ’ όλα να γίνουν και αυτές οι εκλογές αγωνιστική παρακαταθήκη για το μέλλον.

Σας κάνουμε γνωστό ότι κατά τις τελευταίες αρχαιρεσίες  του Σωματείου μας για την εκλογή οργάνων Διοίκησής του, εξελέγησαν οι παρακάτω συνάδελφοι:

 

1.       ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

2. ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3. ΛΕΚΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

4. ΧΑΡΙΣΟΝ ΑΝΙΚΜΠΟΥ(ANYIGBO HARRISON)

5. ΠΛΟΥΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ

7. ΜΑΜΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

 

 

2.       ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΤΖΙΩΝΑΣ ΗΛΙΑΣ

2. ΚΙΑΣΙΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

3. ΛΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

4. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5. ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.       ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΔΙΚΑ – ΜΟΥΛΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ

3. ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗ

4. ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

5. ΒΑΒΛΙΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

 

4.       ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΛΛΑΣ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΜΕΪΜΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΒΡΑΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

 

5.       ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΣΜΑΡΩ

2. ΦΟΡΟΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3. ΠΟΥΖΟΥΚΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

4. ΤΙΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

5. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

 

6.       ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΚΕΦΑΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

2. ΚΥΖΙΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΤΖΕΛΕΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4. ΜΠΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5. ΒΟΣΚΑΚΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

 

7.       ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2. ΠΟΛΙΤΗ ΣΟΦΙΑ

3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

4. ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

8.       ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΑΡΤΑΣ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΜΑΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3. ΠΗΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

4. ΣΚΟΡΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

5. ΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

9.       ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

2. ΚΑΛΗ ΘΩΜΑΗ

3. ΚΑΠΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ

4. ΓΑΓΑΤΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

5. ΓΙΑΝΚΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ

 

10.    ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΡΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

4. ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

5. ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΗ

 

11.    ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΤΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2. ΚΡΙΚΕΛΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ

3. ΣΑΜΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ

4. ΠΛΕΞΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

5. ΧΑΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

 

12.    ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

2. ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

3. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4. ΒΑΪΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

5. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

13.    ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

3. ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

 

 

 

14.    ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΛΑΡΙΣΑΣ

Εξελέγησαν κατά σειρά οι:

ΟΝΟΜΑ

1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΦΕΤΒΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΖΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4. ΖΑΦΕΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

5. ΠΑΛΤΣΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Το Δ.Σ.

 

 

 

Αφίσες

Ημερολόγιο

Τον προηγούμενο μήνα Μαίος 2018 Τον επόμενο μήνα
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
week 18 1 2 3 4 5 6
week 19 7 8 9 10 11 12 13
week 20 14 15 16 17 18 19 20
week 21 21 22 23 24 25 26 27
week 22 28 29 30 31

Μετάφραση της σελίδας


Στοιχεία επικοινωνίας

 

Σωκράτους 51 - 2ος Όροφος

Αθήνα

Τ.Κ. 10552

 

Τηλέφωνο: 2105229813

Fax: 2105229813

E-mail: sesem  otenet.gr