ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ 2018

Εκτύπωση

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

 

Αθήνα 09/10/2018

 

Στην Αθήνα σήμερα Πέμπτη 11/10/2018 και ώρα 17:00μ.μ. συνεδρίασε στα Γραφεία του Σωματείου Σωκράτους 51 – 2ος όροφος, η  Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή η οποία εκλέχθηκε από την Γενική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση στις 30/09/2018 με παρόντες:

 

  1. Γαλανού Σπυριδούλα
  2. Σίμα Βασιλική
  3. Γιάππαπα Κυριακούλα

 

η οποία αφού εξέτασε τις αιτήσεις των υποψηφιοτήτων και διαπίστωσε  ότι άπαντες πληρούν τις προϋποθέσεις του Καταστατικού του Σωματείου και του Ν. 1264 αποφάσισε ομόφωνα την ανακήρυξη των υποψηφίων για τις επικείμενες εκλογές ως εξής:  

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

ΣΤΙΣ «ΕΛΛΗΝΙΚΣ ΥΠΕΡΑΓΩΡΕΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ – Σ.Ε.Σ.-Ε.Υ.Σ.»

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ 2018

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  2. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Θεοδώρου 
  3. ΖΟΡΜΠΑ ΑΘΗΝΑ του Βασιλείου
  4. ΚΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
  5. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευθυμίου
  6. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αποστόλου            
  7. ΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  8. ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Τριαντάφυλλου 
  9. ΜΑMΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Ιωάννου                                
  10. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Σταματίου
  11. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου
  12. ΜΠΑΡΧΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου                                           
  13. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αποστόλου
  14. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου                  
  15. ΡΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σταύρου
  16. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Μιχαήλ
  17. ΣΟΦΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννου                       
  18. ΤΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  19. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Εμμανουήλ              
  20. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου                                  

                                 

 

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

 

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  2. ΔΑΝΕΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου
  3. ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννου

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

 

  1. ΑΠΟΣΠΟΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Αναστασίου
  2. ΒΑΣΑΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Νικολάου
  3. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  4. ΖΟΡΜΠΑ ΑΘΗΝΑ του Βασιλείου
  5. ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Λωνίδα
  6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Σωτηρίου
  7. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αποστόλου
  8. ΚΥΡΑΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
  9. ΜΠΑΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννου
  10. ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Τριαντάφυλλου
  11. ΝΤΑΛΙΑΠΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Μιχαήλ                           
  12. ΡΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σταύρου
  13. ΣΟΥΡΣΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του Νικολάου
  14. ΤΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  15. ΦΕΤΒΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
  16. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

 

 

ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

 

  1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Θεοδώρου
  2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αποστόλου
  3. ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Τριαντάφυλλου
  4. ΜΑMΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Ιωάννου
  5. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Σταματίου
  6. ΜΠΑΡΧΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου
  7. ΝΤΑΛΙΑΠΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Μιχαήλ
  8. ΣΚΙΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  9. ΣΟΥΡΣΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του Νικολάου

           

ΓΙΑ ΤΗΝ Ο.Ι.Υ.Ε.

(Ομοσπονδία Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ελλάδος)

 

  1. ΑΠΟΣΠΟΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Αναστασίου
  2. ΒΑΣΑΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Νικολάου
  3. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  4. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Θεοδώρου 
  5. ΖΟΡΜΠΑ ΑΘΗΝΑ του Βασιλείου
  6. ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Λεωνίδα
  7. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Σωτηρίου   
  8. ΚΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
  9. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευθυμίου
  10. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αποστόλου            
  11. ΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  12. ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Τριαντάφυλλου 
  13. ΜΑMΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Ιωάννου                                
  14. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Σταματίου
  15. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου
  16. ΜΠΑΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννου
  17. ΜΠΑΡΧΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου                                           
  18. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αποστόλου
  19. ΝΤΑΛΙΑΠΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Μιχαήλ
  20. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου                  
  21. ΡΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σταύρου
  22. ΣΟΥΡΣΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του Νικολάου
  23. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Μιχαήλ
  24. ΣΟΦΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννου                       
  25. ΤΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  26. ΦΕΤΒΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
  27. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Εμμανουήλ              
  28. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου                                  

 

                                     

 

Τα μέλη της Εφορευτικής Επιτροπής

 

  1. Γαλανού Σπυριδούλα

 

 

  1. Σίμα Βασιλική

 

 

  1. Γιάππαπα Κυριακούλα

 

Αφίσες

Ημερολόγιο

Τον προηγούμενο μήνα Οκτώβριος 2018 Τον επόμενο μήνα
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
week 40 1 2 3 4 5 6 7
week 41 8 9 10 11 12 13 14
week 42 15 16 17 18 19 20 21
week 43 22 23 24 25 26 27 28
week 44 29 30 31

Μετάφραση της σελίδας


Στοιχεία επικοινωνίας

 

Σωκράτους 51 - 2ος Όροφος

Αθήνα

Τ.Κ. 10552

 

Τηλέφωνο: 2105229813

Fax: 2105229813

E-mail: sesem  otenet.gr